Напередодні Міжнародного Дня людей з особливими потребами, який відзначаємо 3 грудня, у навчальних закладах міста проходять тренінги для школярів 9-10 класів. 27 та 28 листопада тренінгові заняття провели студенти КПНУ імені Івана Огієнка під керівництвом викладачів кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти. Тренерські вміння демонстрували магістранти: Т.Валько, В. Ватаман, К. Калиняк. Школярі мали змогу розширити світогляд про осіб з особливими потребами. Під час психологічної гри пізнали основні труднощі, з якими зіштовхуються люди з нетиповим розвитком; спробували себе в ролі людей з психофізичними обмеженнями та обговорили свої відчуття.
Важливими були висновки школярів про те, що поряд із нами живуть, навчаються діти з особливими потребами, і вони розраховують на нас, на нашу підтримку та дружбу. Підсумок підвели однією актуальною фразою «Бачити в іншій людині друга, а вже потім – його проблему!».