Сьогодні, 28 листопада, на факультеті корекційної та соціальної педагогіки і психології КПНУ імені Івана Огієнка відбувся виховний захід до відзначення Дня осіб з інвалідністю. Студенти підготували настінні плакати, впродовж дня працювала ярмарка, на якій продавалися вироби, виготовлені членами організації «Віра і Світло».
      Студенти розробили цікавий і насичений сценарій заходу. Присутні могли побачити дуже вдало дібрані відео про проблеми різних людей з інвалідністю, про те, як вони борються за своє життя, щастя і як досягають успіху. Оксана Чемерис презентувала організацію «Віра і Світло», представники якої були також у залі.
Майбутні корекційні педагоги вразили своїми художніми талантами: майстерно виконаними піснями «Надія є» (студентка 23 групи Столярчук Катерина) та «Україна моя»(студентка 24 групи Марія Будько); віршем «Ти – Особистість!» українською жестовою мовою (студенти 14 групи).
Щира подяка Оксані Чемерис та Назару Подтабачному – ведучим цього захопливого дійства, свідками якого могли стати студенти нашого та інших факультетів, викладачі, усі бажаючі, дійства, яке нікого не залишило байдужим!
Міжнародний день осіб з інвалідністю – це не свято. Але це день людей сильних духом, мужніх волею до життя, прекрасних і добрих, у яких багато чому можна повчитися…