29-30 листопада студенти факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології під керівництвом викладачів кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти в ЗОШ № 6, 12, 16, СЗОШ № 1 та НВК №3 м. Кам’янця-Подільського провели тренінги «Спростування соціальних стереотипів щодо осіб з особливими потребами», присвячені Дню осіб з інвалідністю. Під час проведення тренінгів школярі мали можливість відчути себе у ролі людей з особливостями психофізичного розвитку, труднощі, з якими вони зустрічаються у повсякденному житті. Під час обговорення гри, учні поділилися своїми враженнями, пережитими почуттями, дійшли висновку, що люди з особливими потребами потребують нашого розуміння, підтримки, заслуговують на повагу.