1 грудня 2017 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на факультеті корекційної та соціальної педагогіки і психології відбувся семінар-практикум, присвячений Міжнародному дню осіб з інвалідністю, на тему: «Взаємодія фахівців команди психолого-педагогічного супроводу інклюзивного закладу». Семінар був організований викладачами кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти спільно з працівниками міської психолого-медико-педагогічної консультації.
З важливими доповідями виступили Т.Г.Олійник, завідувач міської ПМПК, на тему: «Нові законодавчо-правові орієнтири в освіті дітей з особливими потребами» та С.П.Миронова, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти, на тему: «Командна взаємодія фахівців як умова ефективності психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП».
Після теоретичної частини викладачами кафедри, О.І.Дмітрієвою, Т.О.Докучиною, С.А.Михальською, та аспірантом кафедри, М.Г.Буйняк, було проведено цікаві тренінги колективної взаємодії фахівців команди психолого-педагогічного супроводу інклюзивного закладу, з метою формування навичок командної взаємодії у спеціалістів, що забезпечують психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивному закладі.