10 жовтня 2018 р. аспірантка кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти Рибак Ольга Анатоліївна на засіданні Вченої ради у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова захистила дисертацію на тему: «Особливості становлення особистості дитини з типовим розвитком в сім’ї батьків з інвалідністю» під науковим керівництвом доктора педагогічних наук, професора Миронової Світлани Петрівни. Офіційними опонентами О.А.Рибак були: доктор педагогічних наук, професор М.О.Супрун, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова та кандидат педагогічних наук, доцент Л.О.Прядко, Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Щиро вітаємо Світлану Петрівну та Ольгу Анатоліївну з успішним захистом дисертації! Бажаємо творчого натхнення та подальших успіхів у науковій діяльності!