Фестиваль “Психологічний калейдоскоп”

Фестиваль “Психологічний калейдоскоп”

За ініціативи канд. психологічних наук, доцента кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти, доцента Міжрегіональної громадської організації сприяння розвитку символдрами, доцента Міжнародного товариства кататимного переживання образів та навчаючого тренера Матвєєвої Марії Петрівни в м. Кам’янець-Подільському 6-7 квітня 2019 року факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спільно з громадською організацією «Центр психології та особистісного зростання «Гармонія» провів фестиваль «Психологічний калейдоскоп», що був покликаний об’єднати психологів і психотерапевтів Поділля для знайомства, обміну досвідом, підвищення ефективності психологічної служби.

Програма фестивалю включала майстер-класи від психологів університету, практикуючих психологів та психотерапевтів, психологів освіти. На фестивалі було найбільше майстер-класів на тему жіночої психології, стосунків батьків і дітей, сімейної та дитячої психології, особистісного зростання та ін.

Дякуємо організаторам, тренерам, волонтерам та учасникам фестивалю! До наступних зустрічей!