Міжнародна науково-практична конференція «Соціальне партнерство та міжвідомча взаємодія у вирішенні актуальних проблем інклюзії»

22 листопада 2019 року викладачі кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти докт. пед. наук, професор С.П. Миронова, канд. псих. наук, доцент С.А.Михальська, канд. пед. наук, доцент Т.О. Докучина, асистент  М.Г. Буйняк, канд. псих. наук, асистент Ю.А.Михальська та викладачі кафедри логопедії та спеціальних методик канд. психол. наук, доцент О.В. Гаврилов, канд. психол. наук, доцент Н.С. Гаврилова брали участь у  Міжнародній науково-практичній конференції «Соціальне партнерство та міжвідомча взаємодія у вирішенні актуальних проблем інклюзії», яка відбулась у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича у рамках Італійсько-українського проекту «Inclusive education in Ukraine in the Chernivtsi region».