Науково-практичний семінар «Професійна діяльність та особистість корекційного педагога»

30 листопада 2019 р. кафедрою корекційної педагогіки та інклюзивної освіти  спільно із навчально-реабілітаційним центром Хмельницької обласної ради був проведений науково-практичний семінар «Професійна діяльність та особистість корекційного педагога». Керівниками науково-практичного семінару були завідувач, професор кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктор педагогічних наук, професор Миронова С.П. та директоркою навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради Ганушкевич І.Б.

Програма семінару включала:

1. Ознайомлення з планом роботи науково-практичного семінару.

С.П.Миронова, І.Б.Ганушкевич.

1. Лекція «Специфіка професійної діяльності педагога, який працює з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах навчально-реабілітаційного закладу».

С.П.Миронова.

1. Тренінг з профілактики професійного вигорання корекційного педагога.

М.Г.Буйняк, Ю.А.Михальська

1. Круглий стіл «Запобігання професійному вигоранню корекційного педагога».

Учасники семінару.

1. Підведення підсумків семінару.

С.П.Миронова, І.Б.Ганушкевич.