Науково-практичний семінар

Науково-практичний семінар

Співпраця кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти із ЗДО № 3 “Теремок” продовжується. Цього разу зустріч відбулася 19 лютого 2020 року під час науково-практичного семінару “Невербальні засоби комунікації у професійній діяльності корекційного педагога”, проведеного доцентом кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, канд. педагогічних наук, доцентом Дмітрієвою О.І., у якому взяли участь корекційні педагоги та логопеди закладів дошкільної освіти міста. Комфортна та доброзичлива атмосфера, прагнення учасників семінару дізнатися щось нове, вільна дискусія та обмін досвідом, творчість та креативність учасників сприяли активній та позитивній співпраці. Щиро дякуємо господині цього заходу Раїсі Василівні Новіковій, учасникам семінару і бажаємо усім міцного здоров’я, творчої праці, позитиву від роботи!
До нової зустрічі, шановні колеги!