Обговорення проєкту ОПП Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка)

Обговорення проєкту ОПП Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка)

Під час засідання кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти (17.02.2021 року)  проходило обговорення проєкту освітньо-професійної програми Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка) другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта зі спеціалізації 016.02 Олігофренопедагогіка. В обговоренні брали участь Ацеховська О.В. – директор Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Вінницької обласної ради; Ільницька Л.В. – директор Інклюзивно-ресурсного центру Кам’янець-Подільської міської ради; Гаман А.М – директор Солобковецького навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради; Коропецький І.І. – директор Комунального закладу «Чернівецька спеціальна школа №4»; Шевеленко Т.А. – головний спеціаліст відділу дошкільної та інклюзивної освіти  управління освіти і науки Кам′янець-Подільської міської ради; Лоза С.І. – директор Комунального закладу “Інклюзивно-ресурсний центр” Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області; Васіна Н.М. – директор Комунального закладу Київської обласної ради «Таращанський навчально-реабілітаційний центр»; Ганушкевич І.Б. – директор Кам′янець-Подільського навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради. Під час обговорення було зазначено, що програма повністю відповідає вимогам до сучасного спеціаліста. Позитивним є те, що включена практика в ІРЦ. Просили передбачити дисципліни по навчанню дітей з інтелектуальними порушеннями помірного ступеня і додати предмет «Організація корекційно-розвиткової роботи в ІРЦ».