Курси підвищення кваліфікації

Курси підвищення кваліфікації

Впродовж лютого 2021 року викладачі кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти брали участь у роботі курсів підвищення кваліфікації університету. Виконання програм підвищення кваліфікації «Сучасний педагогічний менеджмент інклюзивної освіти» (категорія слухачів: директори, вчителі-дефектологи та психологи інклюзивно-ресурсних центрів Тернопільської області) забезпечувала док. пед. наук, професор Миронова С.П., «Інноваційні технології корекційної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами» (категорія слухачів: вчителі-дефектологи Солобковецького навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради) забезпечувала канд. психол. наук, доцент Михальська С. А., «Створення ситуації успіху учням з інтелектуальними порушеннями в навчально-виховній діяльності» (категорія слухачів: вчителі-дефектологи Солобковецького навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради) забезпечувала канд. пед. наук, доцент Докучина Т.О., «Методика корекційної роботи при інтелектуальних порушеннях” (категорія слухачів: вчителі і вихователі КЗ “Чорнянська спеціальна школа” Одеської обласної ради) забезпечувала канд. психол. наук Буйняк М.Г., «Організація інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти» (категорія слухачів: вчителі інклюзивних класів Кам′янець-Подільського) забезпечувала канд. пед. наук, доцент Чопік О.В., «Навчання і виховання дітей з ДЦП» (категорія слухачів: вчителі-дефектологи КЗ «Одеський навчально-реабілітаційний центр «Формадо» Одеської обласної ради») забезпечувала кандидат психологічних наук, ст. викладач Михальська Ю. А., «Особливості навчання та виховання дітей з РСА» (категорія слухачів: педагоги КЗ “Утконосівська спеціальна школа Одеської обласної ради) забезпечувала асистент кафедри Марціновська І.П.