Гуртки та проблемні групи

Графік роботи наукових гуртків кафедри

корекційної педагогіки та інклюзивної освіти  на 2020-2021 н.р.

 

Назва гуртка  Науковий керівник Прізвища студентів Староста Час засідань
1. Корекційна психопедагогіка Миронова С.П. 10 осіб:

– Захарук А. (KorO1–M20z);

– Супрун А. (KorOb1-M19)

– Боросюк І. (KorOs1-M19z)

– Козак Іван; Дубчак Г.С. (KorOs1-M19z);

– Сливка Т., Кошелюк В., Антонюк Г. (KorO1-B18);

-Усач О., Нечипорук І. (KorO1-B19)

Усач О.

 

2-й та 4-й вівторок кожного місяця

15.00-16.30

2. Інклюзивне навчання дітей з ПОРА Чопік О.В. 10 осіб:

– Бакольцева Т., Гарнюк М. (KorOs1-M20z);

-Іскра Д., Кудас А., Процко І., Ткачук І. (KorO1-В20);

Кондратюк Н., Будько М. (KorO1-M20);

– Гринюк В., Дидик А.(KorOs1-M19z)

Іскра Д.

 

2-й та 4-й вівторок кожного місяця

15.00-16.30

3. Спеціальна психологія Докучина Т.О. 12 осіб:

– Суббота А., Ванько Н.,(KorO1-M20);

–  Троян О., Чупак О., Іванець Х., Тарасюк А. (KorO1-M19);

– Комар О., Гнізділова Ю., Марченко О., Воронцова В.  (KorOs1-M19z)

– Кушнір М., Чабелець В. (КorO1-B20z)

– Джурик В. (KorO1-B17)

Суббота А. 2-й та 4-й вівторок кожного місяця

15.00-16.30

4. Сурдопсихологія Дмітрієва О.І. 10 осіб:

– Гайсюк А., Джурик В., Костюк О., Куткіна Т., Маленька А., Матіос Т., Покотило О., Самойлюк Н., Химинець М., Ярема В. (KorO1-B17)

Куткіна Т. 2-й та 4-й вівторок кожного місяця

15.00-16.30

 

Графік роботи  проблемних груп кафедри

корекційної педагогіки та інклюзивної освіти  на 2020-2021 н.р.

Назва проблемної групи Науковий керівник Прізвища студентів Староста Час засідань
1. Психологічний супровід  інклюзивної освіти Буйняк М.Г. 7 осіб:

– Семочко М., Мунтян О., Стеха В., Школярчук В. (KorО1-B18);

– Бернацька С.(KorOb1-M19);

-Кінащук Н., Ростун М., Сільмаха Ю.
(KorOb1-M20z)

Семочко М. 2-й та 4-й вівторок кожного місяця

15.00-16.30

2. Актуальні питання

тифлопсихології

Михальська С.А. 7осіб:

– Воловник В., Ланецький Ю., Макарук К., Пруц А.: (KorO1-B19);

– Гербут О.В., Корчинська М.А., Маринчук В.І. ( KorOs1-M19z)

Воловник В. 2-й та 4-й вівторок кожного місяця

15.00-16.30

3. Актуальні проблеми спеціальної психології Гончарук Н.М. 4особи:

-Пихальський І., Огар О., Палагнюк Т. (KorOb1-M19z)

– Голіней Н.М., Гривул Т.П., Дордюк Л.П. (KorO1–M20z)

Палагнюк Т.А. 2-й та 4-й вівторок кожного місяця

15.00-16.30