Міжнародний День осіб з інвалідністю

АвторМихальська Світлана Анатоліївна

Міжнародний День осіб з інвалідністю

Дорогі друзі!
3 грудня увесь світ відзначає День осіб з інвалідністю, метою проголошення якого є дотримання прав людини та участі осіб з інвалідністю у житті суспільства, проведення якого спрямоване на привернення уваги до цієї категорії громадян, на захист їх гідності та прав, на переваги, які отримує цивілізоване суспільство, у якому усі люди – важливі і потрібні.
Міжнародний день осіб з інвалідністю – це день, коли варто підвести підсумки зробленого, проаналізувати сьогодення та окреслити подальші перспективи необхідних дій, щоб кожен із нас був рівний у забезпеченні своїх прав та можливостей.
Сповідуючи цінність людського життя, як найважливішу, керуючись відкритістю своїх сердець і щирістю своїх душ, будучи свідомими свого професійного покликання та необхідності змінення світу на краще, здобувачі вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта. Олігофренопедагогіка та викладачі кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка оголошують проведення просвітницького он-лайн марафону «Всі ми ‒ різні, але всі ми ‒ рівні».
О.І. Дмітрієва,кандидат педагогічних наук, доцент,

доцент кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти

Про автора

Михальська Світлана Анатоліївна editor