Бакалавр Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)

Google форма для обговорення  ОПП “Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)”

СТАНДАРТ ВИЩОЇ ОСВІТИ

НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ

ОПП «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта зі спеціалізації 016.02 Олігофренопедагогіка  (моніторинг 2023 р.)

Обговорення ОПП з роботодавцями

Проєкт ОПП «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта зі спеціалізації 016.02 Олігофренопедагогіка 2024

Проєкт ОПП «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта зі спеціалізації 016.02 Олігофренопедагогіка 2023

Таблиця пропозицій стейкхолдерів до проєкту освітньо-професійної програми «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю  016 Спеціальна освіта зі спеціалізації 016.02 Олігофренопедагогіка галузі знань  01 Освіта/Педагогіка

Обговорення ОПП зі стейкхолдерами на розширеному засіданні кафедри

Обговорення ОПП з фахівцями-практиками

Обговорення ОПП зі здобувачами

ОПП «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта зі спеціалізації 016.02 Олігофренопедагогіка (моніторинг 2022 р.)

Обговорення ОПП на розширеному засіданні кафедри

Таблиця пропозицій до освітньо-професійної програми Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта зі спеціалізації 016.02 Олігофренопедагогіка (2023 р.)

Обговорення ОПП зі стейкхолдерами
Обговорення ООП із випускниками

Обговорення ОПП з педагогами-практиками закладів спеціальної та інклюзивної освіти

Обговорення ОПП із здобувачами вищої освіти

ОПП «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта зі спеціалізації 016.02 Олігофренопедагогіка (моніторинг 2021 р.) (оновлена 2022 р.)

ОПП “Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка.Логопедія)” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта зі спеціалізації 016.02 Олігофренопедагогіка

Таблиця пропозицій до проєкту освітньо-професійної програми Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта зі спеціалізації 016.02 Олігофренопедагогіка (2022 р.)

Обговорення  ОПП з професіоналами-практиками

Обговорення ОПП на розширеному засіданні кафедри

Обговорення ОПП зі студентами

ОПП «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта зі спеціалізації 016.02 Олігофренопедагогіка (2021 р.)

Обговорення проєктів освітньо-професійних програм (опитування)

Обговорення проєктів ОПП із працівниками ІРЦ Тернопільської обл.

Обговорення проєктів ОПП зі студентами заочної форми навчання

Обговорення проєктів освітньо-професійних програм зі студентами

Обговорення проєктів освітньо-професійних програм з працівниками НРЦ

Обговорення проєкту ОПП Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) зі стейкхолдерами

Таблиця пропозицій до проєкту освітньо-професійної програми Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта зі спеціалізації 016.02 Олігофренопедагогіка (2021 р.)