Конференція захисту виробничої практики здобувачів вищої освіти 4 курс

АвторМихальська Світлана Анатоліївна

Конференція захисту виробничої практики здобувачів вищої освіти 4 курс

Конференція захисту виробничої практики здобувачів вищої освіти IV курсу ступеня вищої освіти «бакалавр» денної форми навчання (група KorO1-B17). У виступах кожного здобувача вищої освіти звучало захоплення від майстерності педагогів та доброзичливості дітей; від можливості застосувати теоретичні знання у практичній діяльності та підтримки персоналу закладу, переконання у правильності вибору спеціальності та усвідомлення важливості професійної діяльності корекційного педагога, щира вдячність адміністрації та педагогам Кам’янець-Подільського НРЦ Хмельницької обласної ради.
Вітаємо наших студентів з успішним проходженням практики і бажаємо не зупинятися на досягнутому, а удосконалювати набутий досвід під час навчання у магістратурі!
Дякуємо адміністрації, вчителям, вихователям, корекційним педагогам, усьому персоналу Кам’янець-Подільського НРЦ Хмельницької обласної ради за створення сприятливих умов, надання підтримки і допомоги студентам під час проходження практики, а також за професіоналізм, відкритість і щирість!

Про автора

Михальська Світлана Анатоліївна editor