Обговорення ОПП 2021 зі студентами

Обговорення ОПП 2021 зі студентами

31 березня 2021 року зі студентами 4 курсу заочної форми навчання продовжилось обговорення освітньо-професійних програм «Спеціальна освіта  (Олігофренопедагогіка. Логопедія)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта зі спеціалізації 016.02 Олігофренопедагогіка та «Спеціальна освіта  (Олігофренопедагогіка)» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта зі спеціалізації 016.02 Олігофренопедагогіка за освітньою програмою  Олігофренопедагогіка. Під час обговорення було зазначено, що позитивним є наявність різних видів практики в ОПП «Спеціальна освіта  (Олігофренопедагогіка)» другого (магістерського) рівня вищої освіти та налаштованість ОПП на роботу з різними категоріями дітей, наявність тренінгів.