Участь НПП кафедри у  Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю, м. Полтава

24 травня науково-педагогічні працівники кафедри спеціальної та інклюзивної освіти взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Становлення особистості в умовах сучасного розвитку суспільства: психолого-педагогічний, корекційно-реабілітаційний, соціальний і медичний аспекти» на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, м. Полтава.

Основними напрямками роботи конференції були:

1. Актуальні проблеми спеціальної та інклюзивної освіти: вітчизняний та зарубіжний досвід.
  2. Сучасні технології та методики роботи з дітьми з обмеженими психофізичними можливостями в умовах воєнного стану.
  3. Комплексний психолого-медико-педагогічний підхід до навчання і вихованні дітей з порушеннями психофізичного розвитку в умовах воєнного стану.
  4. Психолого-педагогічний супровід та реабілітація осіб постраждалих внаслідок військової агресії.
  5. Проблеми підготовки майбутніх корекційних педагогів в системі вищої освіти в умовах військового стану: євроінтеграційний підхід.

Дякуємо організаторам за запрошення взяти участь у конференції!