Науково-практичний семінар «Невербальні засоби комунікації у роботі з дітьми з ООП», проведений доцентом О.І.Дмітрієвою

23-24 травня 2024 р. доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Дмітрієва провела науково-практичний семінар «Невербальні засоби комунікації у роботі з дітьми з ООП» для працівників Комунального закладу освіти «Криворізька спеціальна школа «Перлина» Дніпропетровської обласної ради».

Під час семінару були обговорені актуальні питання застосування засобів невербальної комунікації у діяльності корекційних педагогів, розглянуті ефективні технології використання невербальної комунікації в освітньому процесі дітей з ООП, які слухачі мали можливість практично апробувати протягом семінару.