Участь НПП кафедри у ІІІ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції, м. Суми

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти є в співорганізаторах науково-практичної конференції, яка відбувалася 29 травня 2024 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка.

С.П.Миронова, доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, виступила з вітальним словом перед учасниками ІІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми спеціальної педагогіки, психології та фізичної терапії», м. Суми.