Сертифікатна програма «Професійна мобільність сучасного фахівця спеціальної освіти»

З «20» травня по «14» червня 2024 року було реалізовано сертифікатну програму «Професійна мобільність сучасного фахівця спеціальної освіти» для здобувачів вищої освіти ЗВО України, які навчаються за спеціальністю 016 Спеціальна освіта. Спікеркою сертифікатної програми була кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Тетяна ДОКУЧИНА. Програма була спрямована на формування основ професійної мобільності майбутніх фахівців спеціальної освіти для успішної реалізації професійної діяльності в сучасних динамічних умовах розвитку освіти дітей з особливими освітніми потребами.