Валько Тетяна Ігорівна

Валько Тетяна Ігорівна народилася 29 липня 1994 року в місті Сарни, Рівненської області.

У 2012 році закінчила навчання в Сарненському НВК «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка, де отримала атестат про середню освіту.
У липні 2013 року вступила на факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. У липні 2017 року отримала диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю «Корекційна освіта. Олігофренопедагогіка».
У 2018 році завершила навчання у магістратурі К-ПНУ імені Івана Огієнка за спеціальністю 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Спеціальна психологія).

З 2018 року проходила курси підвищення кваліфікації в рамках багатоетапного навчання за методом кататимно-імагінативної психотерапії.
З 2019 до 2023 року навчалася в аспірантурі К-ПНУ імені Івана Огієнка за спеціальністю 016 Спеціальна освіта. У листопаді 2023 року успішно захистила дисертацію на тему «Формування уявлень про сім’ю у підлітків з інтелектуальними порушеннями», здобувши ступінь доктора філософії в галузі знань 01 Освіта / Педагогіка за спеціальністю 016 Спеціальна освіта.

Досвід роботи:

  • 2018-2019 рр. – педагог-організатор в об’єднанні підліткових клубів за місцем проживання Кам’янець-Подільської міської ради;
  • 2022 р. – провідний фахівець відділу наукової роботи К-ПНУ імені Івана Огієнка;
  • З жовтня 2022 року працює асистентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти К-ПНУ імені Івана Огієнка;
  • З листопада 2024 року працює фахівцем з розвитку дітей раннього віку у просторі розвитку дитини «TODDLER SPACE».

Наукові інтереси Тетяни Ігорівни зосереджені на проблемах формування уявлень про сім’ю у підлітків з інтелектуальними порушеннями та здійснення розвиткової роботи з дітьми раннього віку.

ORCID ID: 0000-0002-2173-3428

Валько Т.І.  – список публікацій 

Дисципліни, які викладає: «Педагогіка. Модуль “Основи корекційної педагогіки”», «Корекційна психопедагогіка», «Педагогіка інклюзивної освіти», «Основи інклюзивної освіти», «Психологія дитини з інтелектуальними порушеннями».


Публікації в електронних журналах та платформах електронної літератури