VI Міжнародна науково-практична онлайн-конференця «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі»

АвторМихальська Світлана Анатоліївна

25 листопада 2020 року викладачі кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти взяли участь у VI Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі» присвяченій 15-річчю заснування кафедри спеціальної та інклюзивної освіти. Конференція відбувалася на базі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка.

План проведення VІ Мiжнар конф (25.11.2020).

Про автора

Михальська Світлана Анатоліївна editor