VI Міжнародна науково-практична онлайн-конференця «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі»

25 листопада 2020 року викладачі кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти взяли участь у VI Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі» присвяченій 15-річчю заснування кафедри спеціальної та інклюзивної освіти. Конференція відбувалася на базі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка.

План проведення VІ Мiжнар конф (25.11.2020).