Сьогодні відбулося чергове онлайн засідання кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти. Обговорювали підготовку до сесії, особливості проведення сесії студентів заочного відділення в умовах дистанційного навчання, звітів про практику, питання профорієнтаційної роботи тощо.
Викладачі кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти під час дистанційного навчання проводять пари та засідання кафедри через різні онлайн-платформи (MOODLE (BigBlueButtonBN), Google Meet, Viber). Разом ми робимо дистанційне навчання цікавим та ефективним!
Канд. психол. наук, доц., доц. кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти Михальською С.А. видано монографію «Психологія мовленнєвої поведінки дитини 5-7 років життя». У монографії розкрито теоретико-експериментальні матеріали дослідження проблеми мовленнєвої поведінки дитини в різних ситуаціях невизначеності та новизни та виявленню психологічних чинників, що сприяють підвищенню смислової регуляції мовленнєвої поведінки дитини у взаємодії з дорослими та ровесниками.
С.П.Миронова, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти продовжує проводити пари дистанційно. Цього разу лекція з дисципліни «Корекційна психопедагогіка» з KorO1-B18 групою відбувалась на платформі MOODLE (BigBlueButtonBN).
С.П.Миронова, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти провела лекцію онлайн “Основи інклюзивної освіти” (4-й курс, педагогічний факультет) і ділиться досвідом: «Карантин призвів до необхідності працювати в нових умовах. Варіанти такі: 1) «скласти лапки» й депресувати; 2) стати гнучкими й рухатися далі в нових умовах із найменшими втратами. Викладачі кафедра корекційної педагогіки та інклюзивної освіти й наші студенти обрали другий варіант. Спочатку просто консультували студентів, стимулювали їхню наукову роботу, написання курсових. На цьому тижні активно проводимо дистанційно і лекції, і практичні заняття. Особисто я розміщую тексти лекції в MOODLE, до них даю завдання або тести, щоб переконатися, що студенти зрозуміли матеріал. На запитання студентів відповідаю в коментарях до завдань, у вайбері. Планую запис відеолекцій. Переважна більшість студентів задоволені такою формою спілкування. Провели онлайн–засідання кафедри, використовуючи платформу edumeet. Було приємно бачити колег, відчувати, що ми навіть на відстані не втратили командного духу. За цей час підготували матеріали для колективного підручника. Було б добре, якби платформу edumeet офіційно можна було б використовувати й для роботи зі студентами. Впевнена, що ми здолаємо всі негаразди!»
Переймаймо досвід і робімо дистанційне навчання цікавим та ефективним! Разом ми зможемо все!
Докладніше про сценарії завершення навчального року, проведення ЗНО та вступу, які підготувало МОН, читайте за посиланням.
За консультацією звертайтеся до приймальної комісії:
– за номером стаціонарного телефону: (03849) 3-06-01;
– за номерами мобільних телефонів: 098 223 72 87; 093 025 10 04;
– за електронною адресою: pk_kpnu@kpnu.edu.ua;
– за поштовою адресою: 32302, вул. Огієнка, 61, м. Кам’янець-Подільський.