Дистанційне навчання

Дистанційне навчання

С.П.Миронова, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти провела лекцію онлайн “Основи інклюзивної освіти” (4-й курс, педагогічний факультет) і ділиться досвідом: «Карантин призвів до необхідності працювати в нових умовах. Варіанти такі: 1) «скласти лапки» й депресувати; 2) стати гнучкими й рухатися далі в нових умовах із найменшими втратами. Викладачі кафедра корекційної педагогіки та інклюзивної освіти й наші студенти обрали другий варіант. Спочатку просто консультували студентів, стимулювали їхню наукову роботу, написання курсових. На цьому тижні активно проводимо дистанційно і лекції, і практичні заняття. Особисто я розміщую тексти лекції в MOODLE, до них даю завдання або тести, щоб переконатися, що студенти зрозуміли матеріал. На запитання студентів відповідаю в коментарях до завдань, у вайбері. Планую запис відеолекцій. Переважна більшість студентів задоволені такою формою спілкування. Провели онлайн–засідання кафедри, використовуючи платформу edumeet. Було приємно бачити колег, відчувати, що ми навіть на відстані не втратили командного духу. За цей час підготували матеріали для колективного підручника. Було б добре, якби платформу edumeet офіційно можна було б використовувати й для роботи зі студентами. Впевнена, що ми здолаємо всі негаразди!»

Переймаймо досвід і робімо дистанційне навчання цікавим та ефективним! Разом ми зможемо все!