Студентська конференція до Дня науки

Студентська конференція до Дня науки

18 травня 2023 року до Дня науки відбулась Х Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Корекційна та інклюзивна освіта очима молодих науковців», організована кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка у співпраці з кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.  У роботі конференції взяли участь понад 200 учасників.

Тематикою науково-прикладних платформ були:

• Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в умовах воєнного часу.
  • Партнерська взаємодія в спеціальній та інклюзивній освіті: педагогічний та психологічний аспекти.
  • Формування навичок Soft skills у здобувачів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта.
  • Імплементація Європейського досвіду підготовки фахівців спеціальної та інклюзивної освіти.
  • Психічне здоров’я та емоційний дистрес дітей з ООП та їх батьків.
  • Психолого-педагогічна та соціальна реабілітація дітей і дорослих в умовах військового стану.

На відкритті конференції з вітальним словом виступили Миронова Світлана Петрівна – проректор з наукової роботи, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктор педагогічних наук, професор; Михальська Світлана Анатоліївна – завідувач, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктор психологічних наук, доцент.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка представили:

• Кудас Анна Артемівна, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка) з темою доповіді: «Партнерська взаємодія в інклюзії: досвід України та Ізраїлю»;
  • Стеха Вікторія Василівна, магістрантка спеціальності 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка) з темою доповіді: «Взаємодія фахівців в ранньому супроводі дітей з складними порушеннями розвитку»;
  • Семочко Марта Богданівна, магістрантка спеціальності 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка) з темою доповіді: «Партнерська взаємодія з батьками учнів НРЦ в умовах дистанційного навчання»;
  • Сливка Тетяна Михайлівна, магістрантка спеціальності 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка) з темою доповіді: «Розвиток вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки молодших школярів з особливими освітніми потребами».