Міжнародне наукове співробітництво

Відомості про наукове та науково-технічне співробітництво із закордонними організаціями

Доктор педагогічних наук, професор С.П.Миронова є експертом міжнародного електронного журналу «International Journal of Pedagogy, Innovation and  New Technologies», 2017, №2. Член наукової ради науково-дослідницького проекту «Освіта, виховання, соціальна робота – українсько-польські теоретичні рефлексії».

Викладачі кафедри (С.П.Миронова, О.І.Дмітрієва, О.В.Чопік) продовжували співпрацю у спільному проекті «Розробка та впровадження навчальної програми для працівників нової поліції щодо покращення рівня спілкування та роботи із особами з інвалідністю». Проет реалізовано в партнерстві кафедри з ГО «Паросток», МВС України за підтримки фонду сприяння демократіє Посольства США в Україні.

Доктор педагогічних наук, професор С.П.Миронова взяла участь в освітній поїздці на тему «Інклюзія в університетському середовищі» в межах проекту «Прогресивне управління університетом» на базі Університету ім. Т.Г.Масарика, м. Брно, Чеська Республіка.

Кандидат педагогічних наук, старший викладач Чопік О.В. пройшла міжнародне стажування 22.04.2018р. – 22.07.2018р. у Польщі, м. Люблін («Edukacja i nauka bez granic», Wyzsza Szkola Ekonomii i Innowacji w Lublinie specjalnosci Oligofrenopedagogika).

Кандидат педагогічних наук, доцент О.І.Дмитрієва співпрацює з Академічним Інститутом Українсько-Канадського Альянсу сприяння глухим та слабочуючим (Договір про співпрацю).

Кандидат психологічних наук, доцент М.П.Матвєєва є членом Міжнародного товариства кататимного переживання образів та імагінативних методів у психотерапії і психології; є навчаючим психотерапевтом Міжрегіональної суспільної організації сприяння  розвитку символ-драми в Росії, Україні, Республіці Білорусь та Казахстані (Договір про співпрацю).