Міжнародний українсько-американський проєкт

Міжнародний українсько-американський проєкт

25-30 жовтня у Львові на базі Українського католицького університету відбулася ІІ сесія міжнародного українсько-американського наукового проєкту «Deaf Owned Translation» (програма «Переклад, що належить глухим»), організаторами якого були  американська організація Wycliffe Associates (WA) за підтримки єпархії м. Хільдестлейм (Німеччина) і Канадсько‐українського альянсу глухих та слабкочуючих (Канада).

У якості співкоординатора  проєкту і наукового консультанта-перекладача Євангелія на українську жестову мову  у брала участь Дмітрієва Оксана Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Наступна сесія проєкту запланована на літо 2022 р.