Курси підвищення кваліфікації

Курси підвищення кваліфікації

Кафедра корекційної педагогіки та інклюзивної освіти провела чергові курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників та керівників закладів освіти для вчителів інклюзивних класів міста.  Такі курси ініційовані управлінням освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради і проводяться на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

У процесі проведення курсів було розглянуто теми:

• Сучасні підходи до освіти осіб з особливими освітніми потребами (докт. пед. наук, професор С.П. Миронова),
  • Особливості навчання дітей з розладами зі спектру аутизму (канд. психол. наук, доцент М.П.Матвєєва; кандидат пед. наук, доцент О.В.Чопік),
  • Корекційна спрямованість навчання дітей з інтелектуальними порушеннями (докт. пед. наук, професор С.П. Миронова; канд. пед. наук, доцент Т.О.Докучина),
  • Особливості навчання дітей з ЗПР (асистент М.Г. Буйняк).

Також був проведений тренінг колективної взаємодії в інклюзивній освіті (канд. психол. наук, доцент С.А.Михальська; канд. пед. наук, доцент Т.О.Докучина; канд. психол. наук, асистент Ю.А.Михальська; асистент М.Г. Буйняк).

По закінченню курсів слухачі отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації.