Захист практики

Захист практики

12 листопада 2021 р., відбувся захист виробничої практики на посаді практичного (спеціального) психолога в закладах дошкільної та загальної середньої освіти групи KorL1-M20z. Керівники практики: канд. пед. наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Докучина Т.О., канд. пед. наук, асистент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Марціновська І.П. Під час захисту студенти виступили із звітами проходження практики; визначили компетентності, якими оволоділи під час практики; зазначили труднощі, з якими зустрічались та як їх долали. Усі студенти відзначили вагомість та необхідність практики для якісної фахової підготовки, висловили позитивні враження від проходження практики на посаді практичного (спеціального) психолога в закладах дошкільної та загальної середньої освіти.
Бажаємо нашим студентам в подальшому реалізувати отриманий досвід у своїй професійній діяльності.