Настановна конференція щодо проходження пропедевтичної волонтерської практики

Настановна конференція щодо проходження пропедевтичної волонтерської практики

20.01.2022 р. на платформі MOODLE відбулася настановна конференція для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти заочної форми навчання щодо проходження пропедевтичної волонтерської практики у спеціальних закладах освіти, яку провели керівник практики від ЗВО доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Дмітрієва О.І. та методист практики від факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Кукул В.О. Майбутні практиканти ознайомилися з інструкцією з охорони праці та безпеки життєдіяльності, із завданнями практики, вимогами до оформлення звітної документації, обов’язками практикантів, мали змогу побачити зразки звітної документації. На усі запитання, які виникли у здобувачів вищої освіти, були надані вичерпні відповіді.