Настановна конференція щодо проходження практики для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти

26.01.2022 р. на платформі MOODLE відбулася настановна конференція для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти заочної форми навчання щодо проходження педагогічної практики на посаді вчителя-дефектолога (олігофренопедагога) у спеціальних закладах освіти з інклюзивним навчанням або ІРЦ, яку провели керівники практики від ЗВО доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Дмітрієва О.І., старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Буйняк М.Г. та методист практики від факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Кукул В.О. Здобувачі вищої освіти ознайомилися з інструкцією з охорони праці та безпеки життєдіяльності, із завданнями практики, вимогами до оформлення звітної документації, обов’язками, мали змогу побачити зразки звітної документації.