Настановна конференція щодо проходження практики для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

28.01.2022 р. на платформі MOODLE відбулася настановна конференція для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти заочної форми навчання щодо проходження педагогічної практики на посаді вчителя-дефектолога  (олігофренопедагога) у спеціальних закладах освіти, яку провели керівник практики від ЗВО доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Дмітрієва О.І. та методист практики від факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Кукул В.О. Здобувачі вищої освіти мали змогу завчасно ознайомитися із завданнями практики, вимогами до оформлення звітної документації, обов’язками практикантів, зразками документації. У студентів виникло багато запитань, на які було отримано відповіді керівника практики. Крім того, із майбутніми практикантами було проведено інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності.