Гостьова лекція для здобувачів вищої освіти

Гостьова лекція для здобувачів вищої освіти

22 лютого 2022 р. кандидатом психологічних наук, старшим викладачем кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Буйняк М.Г. було організовано гостьову лекцію для здобувачів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта з дисципліни “Супровід родини в умовах інклюзії”. Запрошеним лектором була заступник директора, вчитель-дефектолог НВК №3 Шаповалова І.А., яка висвітлила практичні аспекти реалізації співпраці з батьками учнів з ООП в інклюзивному закладі. Ірина Анатоліївна наголосила на ролі батьків у команді психолого-педагогічного супроводу інклюзивного навчання та значущості партнерської взаємодії між усіма членами команди. Щиро дякуємо Шаповаловій І.А. за цікаву, пізнавальну та змістовну розповідь і сподіваємося на подальшу співпрацю! Окрема подяка нашим стейкхолдерам – адміністрації НВК №3, за співпрацю та активну участь у професійній підготовці майбутніх фахівців зі спеціальної освіти!