Онлайн-семінар «Емоційний інтелект як передумова розвитку успішної особистості»

Онлайн-семінар «Емоційний інтелект як передумова розвитку успішної особистості»

22 березня 2022р. Хмельницьким обласним навчально-методичним центром психологічної служби було проведено онлайн-семінар для практичних психологів, соціальних педагогів позашкільних закладів освіти області «Емоційний інтелект як передумова розвитку успішної особистості».

Ірина Марціновська, канд.пед.наук, асистент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету, практичний психолог-методист ЦДЮТ, долучилась до роботи семінару із нагальною для сьогодення темою «Розвиток  емоційного інтелекту витьгуртківців, як підґрунтя формування соціально-психологічних компетентностей особистості. Формування резилієнтності особистості».

Учасники семінару поділились викликами, які ставить перед фахівцями-психологами ситуація війни та обговорили можливі шляхи їх вирішення. Поділились досвідом психологічного супроводу внутрішньо-переміщених осіб різних вікових категорій у цей не легкий для країни час.