Всеукраїнська науково-практична конференція «Становлення особистості в умовах сучасного розвитку суспільства: соціально-педагогічний, психологічний, корекційний і медичний аспекти»

12 травня 2022 року викладачі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти брали участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Становлення особистості в умовах сучасного розвитку суспільства: соціально-педагогічний, психологічний, корекційний і медичний аспекти». Організатор – Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка. Доктор педагогічних наук, професор Світлана Миронова виступила з доповіддю на пленарному засіданні: «Особливості розвитку активності та свідомості учнів з інтелектуальними порушеннями під час дистанційного навчання».