Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота

11 травня 2022 року кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти було проведено розширене засідання кафедри, присвячене профорієнтаційній роботі викладачів. Викладачами кафедри було обговорено форми і методи проведення профорієнтаційної роботи, її організацію.  Звернено увагу на вирішення проблем, пов’язаних з проведенням профорієнтаційної роботи у військовий час.

На засідання кафедри було запрошено стейкхолдерів, зокрема, Ірину Шаповалову, практичного психолога НВК №3 м. Кам’янця-Подільського, Олесю Антонюк, практичного психолога, логопеда СЗОШ «Надія» м. Київ,  Тетяну Валько, аспірантку 3 року навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта, з якими обговорили актуальні питання профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл, четвертокурсників нашого факультету. Стейкхолдери наголосили також на важливості професії корекційного педагога у наш час, можливості працевлаштування випускників у системі  не лише спеціальної, але й інклюзивної освіти.