Захист курсових робіт

Захист курсових робіт

7 червня 2022 року в онлайн режимі  відбувся захист курсових робіт з психології дитини з інтелектуальними порушеннями/корекційної психопедагогіки групи KorO1-B20. Під час захисту курсових робіт студенти продемонстрували належний рівень виконання наукових досліджень, вміння здійснювати теоретичний аналіз літературних джерел, використовувати різні методи психолого-педагогічного дослідження та робити висновки.

Наукові керівники (канд. пед. наук, доцент Дмітрієва О.І., канд. пед. наук, доцент Докучина Т.О., канд. пед. наук, доцент Бугера Ю.Ю.) відзначили актуальність обраних тем наукових досліджень та їхнє практичне значення.

Вітаємо студентів з успішним захистом курсових робіт та вдалими першими кроками у наукову діяльність. Подальших успіхів та наукових досягнень!