Державні іспити

Державні іспити

Завершився ще один навчальний рік – не схожий на жоден з попередніх: тривожний, неспокійний, в умовах війни. Проте наші здобувачі вищої освіти, незважаючи на жодні труднощі, гідно підготувалися до підсумкової атестації і успішно продемонстрували результати свого навчання, які вони отримали під час здобуття освітнього ступеня вищої освіти «бакалавр».

Щиро вітаємо Вас, наші випускники!

Дякуємо за те, що обрали наш університет, наш факультет, за теплі, щирі, добрі слова на адресу кафедри спеціальної та інклюзивної освіти і усього колективу факультету, за те, що не хочете прощатися з нами і плануєте вступати до магістратури, навчатися далі і досягати нових вершин професійної майстерності.

Міцного Вам здоров’я, мирного неба, нових здобутків у мирній, вільній, квітучій Україні!

До зустрічі в магістратурі!