Участь аспірантів кафедри у вебінарі “Підбір журналів для власної публікації. Як відрізнити недобросовісні журнали, журнали – клони та журнали – хижаки?”

За ініціативи Наукового товариства студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених К-ПНУ ім. І. Огієнка 24 січня для аспірантів та молодих вчених відбувся вебінар на тему: “Підбір журналів для власної публікації. Як відрізнити недобросовісні журнали, журнали – клони та журнали – хижаки?”.
У вебінарі брали участь аспіранти кафедри Тетяна ВАЛЬКО, Діана БОРОВЕЦЬ, Галина ЛУКАЧОВИЧ, Анжела МІШЕНІНА.
Провідна українська компанія “Наукові публікації” дала багато корисних порад та інформації задля успішних публікацій наших аспірантів. Дякуємо за продуктивну співпрацю та окрема вдячність спікеру вебінару – спеціалісту науково-навчального центру, Коломійцю Павлу Миколайовичу, за інформативний масив нових та корисних знань, які будуть застосовувати аспіранти з великим задоволенням.