Настановна конференція з виробничої фахової педагогічної практики

Настановна конференція з виробничої фахової педагогічної практики

10.02.2023 р. відбулася настановна конференція для здобувачів вищої освіти групи KorO1-B19 щодо проходження виробничої фахової педагогічної практики в закладах загальної середньої освіти на посаді вчителя-дефектолога, яку провели керівник практики від ЗВО доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Дмітрієва О.І., доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Чопік О.В. та методист практики від факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Кукул В.О. Здобувачів вищої освіти ознайомили із завданнями практики, вимогами до оформлення звітної документації, обов’язками на практиці, зразками документації. Було проведено інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності.