Чергові зустрічі у межах проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ»

Чергові зустрічі у межах проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ»

14 і 16 лютого асистент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Тетяна ВАЛЬКО взяла участь у чергових зустрічах учасників проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ», спікером яких була Наталія КОВАЛЕНКО, учений секретар, доцент кафедри української мови, доктор філологічних наук.
На занятті обговорювали складні випадки слововживання та правопису, інновації в сучасному науковому та професійному мовленні викладача, культуру мови у повсякденному спілкуванні. Особливе зацікавлення в учасників зустрічі викликали коментарі про роль рідної мови сьогодні – в час важких випробувань для українців.
Така робота на заняттях у проєкті є важливою для викладачів, адже допомагає удосконалювати мовлення, підвищувати рівень наукового й ділового письма, професійної діяльності загалом.