АТЕСТАЦІЯ АСПІРАНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 016 СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА

АТЕСТАЦІЯ АСПІРАНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 016 СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА

20 січня 2023 року відповідно до розпорядження ректора К-ПНУ №9 від 06.02.2023 р. щодо звітності аспірантів 1-4 курсів на засіданні кафедри спеціальної та інклюзивної освіти відбулася атестація аспірантів спеціальності 016 Спеціальна освіта у дистанційному форматі.

Аспіранти звітували про роботу в 1 семестрі 2022-2023 навчального року за такими складовими: виконання плану навчальної роботи; стан написання дисертації; публікації за результатами наукових досліджень; апробація результатів на конференціях.

З доповідями виступили: аспірантка І року навчання, Боровець Діана (науковий керівник – Світлана Миронова, доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи); аспіранти ІІ року навчання: Вікторія Ворох (науковий керівник – Тетяна Докучина, кандидат педагогічних наук, доцент); Галина Лукачович (науковий керівник – Олена Мілевська, кандидат педагогічних наук, доцент); аспіранти ІІІ року навчання: Анжела Мішеніна (науковий керівник – Тетяна Докучина, кандидат педагогічних наук, доцент); Ольга Зан (науковий керівник – Олексій Гаврилов, кандидат психологічних наук, професор, завідувач кафедри логопедії та спеціальних методик); аспіранти ІV року навчання: Тетяна Валько (науковий керівник – Світлана Миронова, доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи); Аліна Косовська (науковий керівник – Олена Вержиховська, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри психолого-медико-педагогічних основ корекційної роботи); Ірина Матвійчук (науковий керівник – Світлана Миронова, доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи).

Наукові керівники надали оцінку виконаної роботи та рекомендації щодо перспектив наукових досліджень.

Всі аспіранти одержали позитивну оцінку своєї роботи.

Вітаємо аспірантів з проходженням чергової атестації!

Бажаємо успіхів у науковій роботі, миру!