Виступ асистента кафедри Т.І.Валько у ролі спікера на Всеукраїнській конференції

24 квітня асистент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Тетяна ВАЛЬКО була спікером ІІI Всеукраїнської міждисциплінарної конференції з міжнародною участю: «Інклюзивна освіта: ідея, стратегія, результат», яку організував інклюзивно-ресурсний центр Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка. Тема доповіді – «Формування уявлень про сім’ю у дітей з інтелектуальними порушеннями в умовах інклюзивного навчання».
Загалом результати роботи презентували 25 різних спікерів із різними темами, з різних куточків України, які мають одне спільне: вони усі діляться своїм досвідом та готові до співпраці.