Спільне засідання з кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка

25 квітня 2023 р. відбулося спільне засідання кафедри спеціальної та інклюзивної освіти з кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка. На засіданні було обговорено питання співпраці кафедр, зокрема, проведення гостьових лекцій науково-педагогічними працівниками, організація спільної конференції для студентів, можливість академічної мобільності здобувачів вищої освіти тощо.
Дякуємо Оксані Володимирівні Боряк, доктору педагогічних наук, професору, завідувачу кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка, за співпрацю наших кафедр! Сподіваємося на плідну співпрацю у мирній вільній Україні!