Участь НПП кафедри у VІI Міжнародній науково-практичній конференції «Інновації партнерської взаємодії освіти, економіки та соціального захисту в умовах інклюзії та прагматичної реабілітації соціуму»

19 травня 2023 року НПП кафедри спеціальної та інклюзивної освіти взяли участь у VІI Міжнародній науково-практичній конференції «Інновації партнерської взаємодії освіти, економіки та соціального захисту в умовах інклюзії та прагматичної реабілітації соціуму» НРЗВО «Кам’янець-Подільський Державний Інститут».

З вітальним словом на конференції виступила Світлана МИРОНОВА, доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи.

Під час пленарного засідання відбулось активне обговорення доповідей, висловлювались ідеї та пропонувались можливі шляхи вирішення питань. Зокрема, Світлана Петрівна представила доповідь на тему: «Вироблення міждисциплінарного понятійно-категоріального апарату як умова якості забезпечення інклюзивної освіти».

Дякуємо організаторам за запрошення взяти участь у конференції! Бажаємо нових творчих здобутків, реалізації усіх планів у мирній вільній Україні!