Участь НПП кафедри у вебінарі на тему: «Дистанційне навчання: можливості та практичні ідеї для проведення корекційно-розвиткових занять з дітьми з особливими освітніми потребами»

25 травня 2023 року НПП кафедри, старший викладач Буйняк М.Г. та доцент Чопік О.В., взяли участь у вебінарі на тему: «Дистанційне навчання: можливості та практичні ідеї для проведення корекційно-розвиткових занять з дітьми з особливими освітніми потребами», який відбувся  на базі Кам’янець-Подільського ліцею №3.

Чопік О.В. виступила на вебінарі з доповіддю на тему: “Особливості співпраці педагогів з асистентами вчителів в умовах інклюзивного закладу”. На вебінарі також було розглянуто досвід роботи команди психолого-педагогічного супроводу Кам’янець-Подільського ліцею №3 з організації дистанційного навчання учнів з особливими освітніми потребами.

Дякуємо заступнику директора, вчителю-дефектолога Шаповаловій І.А. за запрошення та можливість долучитися до цікавого заходу, де було обговорено актуальні проблеми інклюзивної освіти дітей з особливими освітніми потребами!