Участь доцента Дмітрієвої О.І. у Всеукраїнській міжгалузевій науково-практичній онлайн конференції

25 травня 2023 року у рамках Всеукраїнського фестивалю науки  відбулася  Всеукраїнська міжгалузева науково-практична онлайн конференція «Освітня практика нової доби: досвід та перспективи  навчання дітей з порушеннями слуху». Конференцію було організовано Інститутом спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка Національної академії педагогічних наук України (відділ освіти дітей з порушеннями слуху) та Академією адвокатури України.

Предметом обговорення наукового зібрання були питання педагогічної, психологічної та юридичної підтримки дітей з порушеннями слуху, важливі аспекти навчання дітей з порушеннями слуху в умовах воєнного стану, права дітей з особливими освітніми потребами та їх захист, підготовка майбутніх фахівців спеціальності 016 «Спеціальна освіта», актуальні питання діяльності інклюзивно-ресурсних центрів, орієнтири для розвитку освіти у повоєнний період.

Запрошеним спікером на конференції була доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Дмітрієва О.І., яка виступила з доповіддю «Сучасні підходи підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 016 «Спеціальна освіта» до забезпечення права дітей з порушеннями слуху на освіту».