Участь НПП кафедри у програмі підтримки “Поруч”: “Навчання технік зцілення для батьків, осіб, що їх замінюють, та спеціалістів, які працюють з дітьми”

Протягом травня 2023 року НПП кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, С.А.Михальська, О.І.Дмітрієва, О.В.Чопік, Т.О.Докучина, брали участь у програмі підтримки “Поруч”: “Навчання технік зцілення для батьків, осіб, що їх замінюють, та спеціалістів, які працюють з дітьми”, що реалізується за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
Протягом 6 занять викладачі мали нагоду познайомитися із техніками зцілення. Натхненними та ресурсними, емоційними та жвавими, відвертими та глибокими були зустрічі групи психологічної підтримки, на яких говорили про війну та емоційні переживання, про минуле і про плани на майбутнє.
Щиро дякуємо тренерам Наталії Гевчук та Жиляк Наталії за професіоналізм, теплу атмосферу на заняттях, новий досвід і вміння!