Участь доцента кафедри Дмітрієвої О.І. у  презентації книги «Дизайн дослідження»

13.06. 2023 р. доцент кафедри, канд. пед. наук Дмітрієва О.І. взяла участь у  презентації книги Джона В. Кресвелла та Дж.Девіда Кресвелла «Дизайн дослідження», переклад якої здійснили Ігор Кобель та Тарас Кобель. Книгу презентував старший викладач ЛІППО, кандидат педагогічних наук Ігор Кобель. Цікаві підходи до здійснення дослідження, конкретні підходи до формулювання окремих складових наукових досліджень, практичні поради і приклади скриптів, які доцільно використовувати на різних етапах дослідження та багато іншого викликало жваве обговорення книги учасниками презентації.

Щирі вітання Ігорю Кобелю і Тарасу Кобелю із втіленням у життя їхнього задуму перекладу книги! Подальших успіхів та нових здобутків!